اطـلاعيـه ثبت نام وام شهـريـه نیمسال اول 96-97

اطـلاعيـه ثبت نام وام شهـريـه نیمسال اول 96-97 ویژه دانشجویان پردیس خودگردان ( بین الملل )


اطـلاعيـه ثبت نام وام شهـريـه نیمسال اول 96-97

ویژه دانشجویان پردیس خودگردان ( بین الملل ) 

 

  

      بدینوسیله به اطلاع دانشجویان پردیس خودگردان ( بین الملل ) می رساند در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات وام شهریه می توانند ، جهت ثبت نام و درخواست وام از روزدوشنبه مورخ  13/9/96 لغایت روز دو شنبه مورخ 20/9/96 با مراجعه به سایت portal.SRD.ir  و انتخاب دانشگاه ارومیه و ثبت شماره دانشجویی به عنوان نام کاربر و کدملی به عنوان رمز عبور نسبت به ثبت درخواست وام خود اقدام و پس از اخذ پرینت از فرم تکمیل شده ثبت نام ، نسبت به امضاء و ثبت شهریه ثابت و متغیر ترم جاری توسط آموزش دانشگاه اقدام و فرم درخواست تأئید شده را به اداره رفاه و خدمات دانشجویی ، معاونت فرهنگی و دانشجویی اتاق شماره 5  ارائه نمایند . شایان ذکر است به دلیل محدودیت اعتبار و محدودیت زمانی مهلت تعیین شده تمدید نخواهد گردید .

 

تـوضیـح : 1- بدلیل محدودیت اعتبار ابلاغی از سوی صندوق رفاه دانشجویان ، امکان پرداخت وام به کلیه متقاضیان مقدور نبوده و پرداخت وام بر اساس اولویت بندی خواهد بود ، همچنین مبلغ وام کمتر از سرانه مصوب پرداخت خواهد گردید .

2- لازم به ذکر است وام مذکور دارای کارمزد می باشد .

3- داشتن تعهد محضری و ارائه آن به اداره رفاه و خدمات دانشجویی الزامی می باشد . 

اداره رفاه و خدمات دانشجويي

   معاونت فرهنگي و دانشجویی

12/9/96


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ ۱۵:۰۹ | دفعات بازدید: ۳۲۲ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب