خبر فوری - تمدید ثبت اطلاعات در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان مرداد 96

تمدید ثبت اطلاعات در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان مرداد 96


دانشجویگرامی، به منظور بررسی سلامت روان کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی (اعم از کارشناسی کارشناسی ارشد-دکتری عمومی-دکتری تخصصی)دانشگاه‏های تحت پوشش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سال 95 پرسشنامه ارزیابی بالینی تحت عنوان C.A.Q-160)) طراحی و در سامانه جامع پایش سلامت روان به آدرس اشاره شده در ذیل موجود می‏باشد. خواهشمند است با عنایت به تمدید مهلت و الزام آن از طرف وزارت متبوع آن‏دسته از دانشجویانی که تاکنون موفق به ثبت اطلاعات در سامانه نشده‏اند با ورود به سامانه الکترونیکی پایش جامع سلامت روان،  نسبت به تکمیل پرسشنامه حداکثر تا تاریخ 31/5/96 اقدام نمایند.

آدرس مستقیم سایت: http://5.63.15.31/consul

نام دانشگاه: ارومیه            کد کاربری: شماره دانشجویی               رمزعبور : کد ملی

چنانچه تمایل داشته باشید از نتیجه تست آگاه شوید به اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه مستقر در ستاد دانشگاه مراجعه نمایید. براساس تعهدات حرفه‏ایی روان‏شناسان و مشاوران، محرمانه بودن پاسخ ها به طور کامل رعایت می گردد. پرسشنامه صرفا برای برنامه‏ریزی اقدامات پیشگیرانه، درمان و ارتقاء سلامت روان دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد.

 تلفن مرکز:31937364 - 31937356 برای پاسخ‏گویی به سوالات شما

پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم. اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۰۸:۰۳ | دفعات بازدید: ۳۰۱ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب