ربات پیشرفته ختم قرآن در بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت

ه گزارش مفدا ارومیه؛ در نشست مدیران فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت


به گزارش مفدا ارومیه؛ در نشست مدیران فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت، ربات پیشرفته قرآنی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه رونمایی شد.

قال عَلی علیه السلام :اَفضَلُ الذِّکرِ القُرآنُ بِهِ تُشرَحُ الصُّدورِ وَ تَستَنیرُ السَّرائِرِ.(برترین ذکر، قرآن است، به وسیله آن سینه ها گشوده وپوشیده ها روشن شود.شرح غررالحکم ۲/۴۵)

به گزارش مفدا ارومیه؛ در نشست مدیران فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت، ربات پیشرفته قرآنی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه رونمایی شد.

با گسترش نقش فضای مجازی در زندگی , کاربران اینترنتی اکثر نیاز های خود را در این محیط برآورده و مدت زیادی از وقت خود را در این فضاها می گذرانند. بنابراین فضاهای مجازی از پتانسیل بسیار زیادی در جهت گسترش فعالیت های قرآنی و معارف اهل بیت را دارا است. به همین منظور با هدف انس با قرآن و مقابله با آسیب های فضاهای مجازی ربات پیشرفته ختم قرآن توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی ارومیه برنامه نویسی و همزمان با جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در شیراز توسط دکتر شهرام خادم وطن  مدیر فرهنگی دانشگاه  معرفی و در حضور مدیران فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور رونمایی شد.  با توجه به گستردگی , سهولت دسترسی و نبود مرز میان کاربران در طی مدت استفاده آزمایشی ربات ختم قرآن در تلگرام  بسیاری از دانشجویان داخل کشور و همچنین  کشورهایی نظیر استرالیا ,عراق , سوریه و لبنان عضو این مجموعه شده  و در طی مدت کوتاهی در ثواب هفت ختم قرآن شریک شده اند.

از ویژگی های ربات هوشمند ختم قرآن دانشگاه علوم پزشکی ارومیه  ،می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*ایجاد فضای معنوی  در تلگرام بدون هیچ نمونه مشابهی

* قابلیت یادآوری تعداد ایاتی که در ختم قرآنی سهیم هستید

*دریافت آیات پیشنهادی شما به صورت روزانه

*دریافت آیات با ترجمه فارسی

* امکان دریافت آیات تصادفی

* امکان جستجو

*دریافت اخبار ختم به صورت هوشمند

 

شایان ذکر است این ربات هم اکنون در تلگرام با نشانی فعال است   @Umsuquranbot

با پیوستن به این برنامه در ثواب ختم گروهی قرآن سهیم شوید.


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۲:۰۵ | دفعات بازدید: ۲۸۴ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب