فعالیت انجمن ها تحت نظر معاونت فرهنگی و دانشجویی

انجمن‌های علمی توانمندی‌های هر رشته را معرفی و تبلیغ می‌کنند...


به گزارش مفدا ارومیه، دکتر شهرام خادم وطن مدیرفرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در گفتگو با خبرنگار مفدا ، با اشاره به فعالیت ۶ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه ، اظهار کرد: انجمن‌ها تحت نظر معاونت فرهنگی و دانشجویی به‌صورت جداگانه فعالیت می‌کنند.

دکتر خادم وطن خاطرنشان کرد: در حال حاضر شاهد مشارکت انجمن‌های علمی دانشجویی در برنامه‌های مختلفی در سطح دانشگاه هستیم؛ همچنین امسال برخی از انجمن‌ها که به‌نوعی فعالیتی نداشتند، فعال شده‌اند. 

ایشان با اشاره به مشکلات و چالش‌های فعالیت انجمن‌های علمی تصریح کرد: تداوم فعالیت انجمن‌ها بسیار مهم است و نباید فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی متوقف شود؛ این انجمن‌ها به‌منزله نهادهای NGO در سطح دانشگاه هستند که وجود آن‌ها در جهت تبادل جریان اطلاعات بین دانشجویان بسیار ضروری است

وی اظهار داشت: وجود انجمن‌های علمی دانشجویی در ایجاد فضای مطلوب در سطح دانشگاه بسیار تأثیرگذار است؛ این انجمن‌ها توانمندی‌های هر رشته را معرفی و تبلیغ می‌کنند و از این طریق دانشجویان را در مسیر موفقیت در رشته خود یاری می‌دهند و انگیزه دانشجویان را برای ادامه تحصیل تقویت می‌کنند.

برخی از فعالیت های انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه:

۲کارگاه تزریقات انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی  

کارگاه احیای قلبی ، ریوی انجمن علمی دانشکده دندانپزشکی

 


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۴:۰۳ | دفعات بازدید: ۴۸۳ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب