نشریات دانشجویی چشم بینا و زبان گویای مشکلات موجود

نشریات دانشجویی چشم بینا و زبان گویای مشکلات موجود در سطح دانشگاه اعم از آموزشی ، رفاهی و پژوهشی هستند


به گزارش مفدا ارومیه؛ نشست صمیمی اعضای فعال نشریات دانشجویی با دکتر رضا فیروزی معاون فرهنگی ودانشجویی،دکترشهرام خادم وطنمدیرمحترم فرهنگی وفرزانه جلیلزاده کارشناس نشریات دانشجویی با محوریت تقدیر از منتخبین کشوی جشنواره نشریات تیتر۱۰ برگزار شد.

مدیران و سردبیران نشریات دانشگاهی در جلسه ای صمیمی با حضور مسوولین حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی گرد هم آمدند . در این جلسه که در روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد، نماینده تک تک نشریات به بیان دغدغه های نشریات خود با معاون و مدیر فرهنگی پرداختند .

در ادامه دکتر فیروزی ضمن بزرگداشت جایگاه نشریات در بین دانشجویان به تمامی نشریات دانشجویی، پیشنهاد نمودند چشم بینا و زبان گویای مشکلات موجود در سطح دانشگاه اعم از آموزشی ، رفاهی و پژوهشی باشند. ایشان ضمن حساس شمردن کار نشریات دانشجویان را به کسب مهارت بیشتر در نویسندگی و نگارشی تشویق نمودند. در پایان از سه مقام برتر کشوری در جشنواره تیتر با جوایز ارزنده تقدیر به عمل آمد .


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۹:۰۸ | دفعات بازدید: ۲۵۳ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب