یک اردو با طعم خانواده

به گزارش مفدا ارومیه،اردوی فرهنگی ، تفریحی ویژه اساتید ،دانشجویان...


به گزارش مفدا ارومیه، اردوی فرهنگی، تفریحی ویژه اساتید، دانشجویان و خانواده هایشان برای اولین بار در روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه به مقصد زیوه یکی از روستاهای توابع بخش سیلوانه شهرستان ارومیه برگزار شد.

دکترشهرام خادم وطن مدیر فرهنگی و فوق برنامه ضمن تقدیر ازحمایت های معاون محترم فرهنگی و دانشجویی دکتر رضا فیروزی در جهت برگزاری برنامه های متنوع و مؤثر بیان کرد: ازجمله دلایل برگزاری این اردو می توان به ایجاد صمیمیت بیشتر بین اعضای خانواده ها و دانشجویان، ایجاد صمیمیت بیشتر بین دانشجو و اساتید، انتقال تجربیات تربیتی بین دانشگاه و خانواده، رفع مشکلات دانشجویان، ایجاد زمینه مناسب جهت ارتباط اساتید و دانشجو جهت کار علمی، افزایش اعتماد به نفس دانشجو اشاره نمود.

دکتر خادم وطن گفت: نتایج تحقیقات و مطالعات انجام شده نشان می دهد که ارتباط موثر خانواده با دانشگاه، تأثیر بسیار معنادار و مهمی بر روی افزایش سازگاری، سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی دانشجویان داشته است. در واقع خانواده و ارتباط های مناسب خانوادگی می تواند رضایت از زندگی در دانشجویان را افزایش دهد و بروز احساسات منفی در دانشجویان مانند تنهایی، اضطراب و افسردگی را کاهش دهد.

وی در پایان افزود: با توجه به نظر سنجی بعمل آمده و رضایتمندی اساتید، دانشجویان و خانواده هاشان از اردو به امید خدا این برنامه ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است پروفسور انصاری به عنوان راهنمای اردو ضمن همراهی گروه جهت کوه پیمایی، در منطقه های  مختلف توضیحات لازم را ارئه نمودند و همچنین درجهت فرهنگ سازی مراقبت از محیط زیست تمامی حاضرین در اردو در پایان به نظافت و جمع آوری زباله ها پرداختند.


تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۸:۰۴ | دفعات بازدید: ۳۷۱ بازدید
دیدگاه های کاربرانثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب