جشن انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزارشد

در مراسمی شاد و متنوع ازطرف ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه،ا حضور جمعی از اساتید ، دانشجویان ، کارکنان دانشگاه و خانواده هایشان جشن انقلاب برگزار گردید


در این مراسم دکتررضا فیروزی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با تبریک دهه مبارک فجر، به ویژه برفجرآفرینان و با بیان اینکه شاهد روند رو به رشد و تعالی انقلاب اسلامی هستیم ،گفت : امیدواریم این انقلاب را به مقصد اصلی اش که انقلاب حضرت مهدی موعود (عج) است برسانیم.

همچنین حجت الاسلام دکتراسم حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان نیز در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و تقدیر از ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه گفت : انقلاب ما مسیر تاریخ را تغییر داد ولی باید نسل جدید را با ویژگی های انقلاب بیشترآشنا کنیم.

وی بابیان اینکه امام (ره) خودباوری را به ملت ایران هدیه داد و مقام معظم رهبری با اقتدار سکان انقلاب را رهبری می کنند افزود : دینداری و شهادت دو اصل اساسی در انقلاب بودند و باید با تفکر در دین از آسیب ها در این حوزه مواظبت کرد و باید در هر کار و مسئولیتی هستیم کاری کنیم تا کارهای ما با خشنودی و رضای الهی همراه باشد.

برگزاری مسابقه ، سرود ، اجرای نمایش رزمی،شعر خوانی،پخش کلیپ و تقدیر از برگزیدگان مسابقات دهه فجر از دیگر بخش های این مراسم بود.


تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۲:۱۱ | دفعات بازدید: ۵۷۴ بازدید
دیدگاه های کاربران


صادقی صادقی
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۳:۲۴
سلام....عالی و متفاوت با سال های گذشته.....

امیر محمدی
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۱۳
خیلی عالی!


ثبت نظرتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب